UPSA ASPIRINE VITAMINEE C 330MG/200MG 20CP EFFERVESCENTE

UPSA ASPIRINE VITAMINEE C 330MG/200MG 20CP EFFERVESCENTE

Escrigui una opinió

Nota: No s'accepta HTML!
    Dolenta           Bona
Captcha
Propietats d´Aspirina Upsa amb Vitamina C Maldecaps, d´esquena o derivats de la menstruació? Amb Aspirina Upsa, rica amb Vitamina C, impediràs l´estimulació dels receptors del dolor d´origen muscular, ossi, articular o provocat per afeccions com la tendinitis. Així mateix, l´aspirina actua com un medicament per a combatre la febre, sent recomanat per a adults i nens de més de 6 anys. Components Aspirina Upsa conté àcid ascòrbic (Vitamina C), aspartam, sacarosa i sodi com a ingredients principals de la seva fórmula. Recomanacions d´ús Davant de qualsevol dubte sobre la dosi que has de consumir, consulta amb el teu farmacèutic. S´aconsella que el medicament es prengui acompanyat d´un got d´aigua, llet o al costat d´un suc de fruites, deixant un espai de 4 hores entre el consum de cada dosi.
  • Veure: 957
  • Fabricant: MEDICAMENTS
  • Codi de producte: 3007681
  • Disponibilitat: En estoc
  • 3,35€
  • Sense IVA: 3,21€
Golden Cup Balm és un bàlsam tailandès desenvolupat a partir d´ingredients naturals. Aquest bàlsam t..
5,85€
Sense IVA: 5,60€
Els suplements de seleni i zinc de Pharma Nord es basen en les últimes investigacions antioxidants. ..
14,99€
Sense IVA: 14,34€
Propietats de Baume Saint Bernat Baume Saint Bernard és una coneguda pomada per a reduir la inflamac..
5,25€
Sense IVA: 5,03€